Ja si ia del Lori Hoxha me ankthin dhe panikun!  

Blogger-ja shqiptare, dhe trashëgimtarja e ‘Top Channel’, është e lidhur shumë me Instagramin, dhe vazhdimisht publikon foto e video për të na treguar ne rutinën, udhëtimet, por jo vetëm.

Ndërkohë së fundmi, ashtu si të gjithë ne, Lori përmes një fotoje në Instagram ka bërë lojën, ‘Ask me a question” Dhe sigurisht fansa të shumtë i kanë bërë pyetje nga më të ndryshmet blogger-es. Një pyetje na tërhoqi vëmendje ne. Një fansja e Lorit i ka bërë këtë pyetje bloggeres:  “A ke sulme ankthi dhe paniku? Nëse po, si ia del?”

Dhe sigurisht Lori nuk mund të rrinte pa ia kthyer përgjigjen.

LEXO DHE :  Çfarë po ndodh në Kosovë? VV humb 3 deputetë, LDK-PDK nga 1

“ Po, kam pasur. Ka kaluar një kohëe gjatë që atëherë, dhe tani nuk ka më. Do të bëj një video në youtube me shpresën se një ditë do të arrij ndonjëfarë ndërgjegjësimi lidhur me shëndetin mendor në Shqipëri. Ekziston një lloj paragjykimi në shoqërinë tonë rreth kësaj dhe do të doja që kjo të ndryshonte. Jam e lumtur që marr ndihmën që më duhet dhe dëshiroj që çdokush të gëzojë të njëjtën gjë.”

Kjo ka qenë edhe përgjigja e Lorit për komentuesen./K.C/Dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.