Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja cila ishte një nga fjalët e para që tha princi Louis!

Ja cila ishte një nga fjalët e para që tha princi Louis!
Dukesha e Kembrixhit ka zbuluar një nga fjalët e para të princit Louis gjatë speciales së Krishtlindjeve me kuzhinieren Mary Berry. Ndërsa bisedonte me kuzhinieren, në bisedë u përfshi edhe princi  i vogël.

Kate Middleton i tha Mary-t: "Një nga fjalët e para të Louis ishte 'Mary'.” Kate ka shumë libra gatimi të Mary-t në shtëpi dhe fëmijët janë të magjepsur pas fytyrës së kuzhinieres, të cilën e shohin çdo ditë në libra.

Dukesha tha se, nëse Louis do ta shihte Mary-n do ta njihte direkt, pasi e ka parë kaq shumë herë./K.C/dritare.net