Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Fundjava e vipave në foto!

Fundjava e vipave në foto!
Kjo fundjavë, siç duket dhe nga postimet e vipave në Instagram, ka qenë plot me aktivitete.  Shumë prej tyre, duke filluar nga Alketa Vejsiu, Sara Hoxha apo Kiara Tito, kanë pasur ditëlindjen.

Por, përveç festave të ditëlindjes, shumë të njohur kanë kaluar të dielën e tyre, në udhëtime jashtë, me miqtë dhe familjen. Si dhe ku e kaluan fundjavën vipat, shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net