Foton më të bukur të dasmës, Meghan dhe Harry, na e bënë surprizë në dhjetor

Dhjetori është koha më e bukur e viti dhe e surprizave. Është koha kur dhe familjet mbretërore tregojnë disa gjëra të bukura, të pa treguara më parë, me anë të kartolinës së fundvitit

Këtë vit, pa mbërritur Krishtlindjet ende, Meghan Markle dhe Princ Harry, kanë ndarë foton më të bukur nga dasma e tyre.

Në foto është çifti në ditën e martesës, duke vështruar spektaklin madhështor të fishekzjarrëve me pamje nga liqeni në Shtëpinë Frogmore, ku u mbajt dhe dasma.

LEXO DHE :  Del për të takuar shokët, zhduket 16 vjeçari shqiptar në Angli

Nga ana tjetër, na vjen dhe kartolina e krishtlindjeve nga familja e Kate Middleton dhe Princ William, bashkë me 3 fëmijët. Mbase kjo është fotoja më e ëmbël e tyre për këtë vit./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.