E mbani mend zonjën Firdevs, ja sa elegante ka mbetur 75-vjeçaja!

Të gjithë e mbajmë mend aktoren turke, Nebahat Çehre, në rolin e saj të zonjës Firdevs, te seriali “Dashuri e Ndaluar”.

Sot, dhe pse 75-vjeç, ajo shfaqet në publik mjaft elegante.

Në disa  publikuara nga CNN Turk, Nebahat shfaqet me pantallona të grisura, me syze e flokët e kapur topuz.

LEXO DHE :  Gjendet i vdekur 47-vjeҫari që vrau ish-gruan dhe vëllanë e saj

Momentalisht aktorja nuk luan në ndonjë seria, por së shpejti pritet me role të reja./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.