Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Dalin fotot e para nga dasma e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Dalin fotot e para nga dasma e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin lidhën dashurinë e tyre në martesë. Pas u martuan në një gjykatë në Nju Jork një vit më parë, ata dy vendosën të zhvillojnë një dasmë tjetër për familjen dhe miqtë e tyre.

Dasma u zhvillua të hënën, në Karolinën e Jugut. Së fundmi Justin ka ndarë me ndjekësit në Instagram, disa foto ku shihen teksa puthen.

Festa e dasmës ka filluar që të premten, kur mbërritën të ftuarit e parë. Për të arritur në vendin ku po zhvilloje ceremonia private, secili i ftuar duhej të merrte një varkë./K.C/dritare.net