Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Bora dhe ngricat, ARRSH njofton për gjendjen e rrugëve në veri!

Bora dhe ngricat, ARRSH njofton për gjendjen e rrugëve në veri!
Për shkak të reshjeve të borës dhe temperaturave të ulëta, rrugët në veri të vendit janë bërë më të rrezikshme për qarkullimin e mjeteve. Autoriteti Rrugor Shqiptar, përmes një postimi në Facebook, njofton se janë mirëmbajtur rrugët dhe qarkullimi vijon normalisht në Fushë-Arrëz-Kukës  dhe  Pukë-Fushë-Arrëz.

"Përditë Punë

?Fushë Arrëz-Kukës dhe Pukë-Fushë Arrëz

Rruga e pastruar dhe qarkullimi vazhdon normalisht ✔️", njofton ARRSH./E.B-dritare.net

https://www.facebook.com/448230332238248/photos/pcb.922138324847444/922138244847452/?type=3&theater