Bora dhe ngricat, ARRSH njofton për gjendjen e rrugëve në veri!

Për shkak të reshjeve të borës dhe temperaturave të ulëta, rrugët në veri të vendit janë bërë më të rrezikshme për qarkullimin e mjeteve. Autoriteti Rrugor Shqiptar, përmes një postimi në Facebook, njofton se janë mirëmbajtur rrugët dhe qarkullimi vijon normalisht në Fushë-Arrëz-Kukës  dhe  Pukë-Fushë-Arrëz.

LEXO DHE :  Konferenca e Donatorëve, Rama: Na mungojnë paratë, përgjigjuni vuajtjes sonë me bujarinë tuaj

“Përditë Punë

📌Fushë Arrëz-Kukës dhe Pukë-Fushë Arrëz

Rruga e pastruar dhe qarkullimi vazhdon normalisht ✔️”, njofton ARRSH./E.B-dritare.net

Gepostet von Autoriteti Rrugor Shqiptar – Faqja Zyrtare am Sonntag, 19. Januar 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.