Aulona dhe Fatma shtatzënë? Ja e vërteta!

 

Një ditë më parë Aulona dhe Fatma, u fotografuan me teste shtatzënie pranë një farmacie, dhe burimet pranë  dy moderatorëve, thanë për dritare.net se të dyja janë shtatzënë.

Por, këtë lajm e ka hedhur poshtë ditën e sotme Aulona dhe Fatma, duke thënë se e gjitha ishte bërë për një spot që ato të dyja po përgatisnin.

LEXO DHE :  Kush ishte Kobe Bryant, legjenda e basketbollit amerikan!

Gjithsesi edhe pse nuk patëm të drejtë, urojmë shumë shpejt  dy blogeret bukuroshe të bëhen serish nëna/ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.