Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Atletet e 2018, shihni nëse i keni edhe ju!

Atletet e 2018, shihni nëse i keni edhe ju!

Çdo veshje sportive, për t’u kompletuar ka nevojë për një atlete. Mund të jenë të bardha, të zeza, me push ose jo, lëkurë apo leckë, nuk është problem. Çdo gjë që ju do të vishni, do ta bëjë veshjen tuaj më të bukur.

Për më tepër atletja është shumë komode për këmbën dhe plotësuese në çdo anë.

Dritare.net ka sjellë për ju atletët më trendi të 2018-s, ka për të gjithë, me ngjyra, forma të ndryshme./K.C/Dritare.net