Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ajola Xoxa poston foton e ëmbël me Kajanin në prehër

Ajola Xoxa poston foton e ëmbël me Kajanin në prehër

Mëngjesin e sotëm, bashkëshortja  e kryetarit të Bashkisë Tiranë, Erion Veliajt, ka postuar mëngjesin e sotëm një foto të ëmbël me Kajanin.

Kajan, i cili është një vjeç, qëndron mbi prehrin e mamit dhe përshkrimi i Ajolës është fiks për sot. "Kështu më gjeti e hëna", shkruan ajo./E.B-dritare.net