Zbulohet data. Ja kur nis sezoni i katërt i “La casa de papel”!

“La casa de papel” është një nga serialet më të ndjekura në botë dhe me siguri shumë nga ju mezi presin sezonin e katërt.

Përmes  një postimi në Instagram, Netflix ka zbuluar se sezoni i katërt i këtij seriali nis me 3 prill të 2020.

Pjesë e serialit do të jetë dhe futbollisti i njohur Neymar./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Kush është lideri i ri i ISIS/ SHBA ofron 5 milionë dollarë për vrasjen e tij

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

get ready for chaos 💥 money heist / la casa de papel returns april 3rd

Un post condiviso da Netflix US (@netflix) in data:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.