Video/Rudina Dembacaj ia merr valles me Mark Frrokun në mbrëmjen e Shën Valentinit

Dita e Shën Valentinit, për Rudina Dembacajn, nisi me një urim të thjeshtë, në rrjetet sociale, ku i dashuri i saj, Mark Frroku, thuajse nuk dukej fare.

Më pas, ajo postoi një foto të plotë të tyre, duke shkruar mbi të “Pukjani zemrës”.

LEXO DHE :  Mero Baze-Berishës: Je i vetmi politikan që ke fëmijët me gjyshe serbe

Ndërsa mbrëmja u mbyll me një atmosferë festive. Ata festuan së bashku, në biznesin e tyre, me miq, shokë, e muzikë. Në fund të mbrëmjes, të dy ia morën valles me muzikë tradicionale./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.