Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Në familjen e Gjikos, Elitës dhe Zërit mbërrijnë festat e fundvitit

Video/ Në familjen e Gjikos, Elitës dhe Zërit mbërrijnë
Moderatoja kosovare, Elita Rudi, ka postuar në Instagram, klipin e Krishtlindjeve në familjen e saj.

Ajo, Gjiko dhe djali i tyre Zëri, shfaqen të lumtur pranë bredhit të Krishtlindjeve.

Në postim Elita shkuan: "Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️???????) ", shkruan Elita./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️???????) Faleminderit @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ♥️. Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite ? #myforeverteam

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on