Video/ ‘Kim Kardashian’-i rus lë pak vend për imagjinatën

Anastasia Kvito e cilësuar si Kim Kardashian e Rusisë ka bërë disa postime në Instagram ku tregon format e saja bombastike.

Rusja ka treguar asetet e saja duke i kënaqur fansat, të cilët po shkojnë duke u shtuar dhe arsyeja për këtë është e qartë.

 

View this post on Instagram

 

accessories @prettylittlething 💗

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

LEXO DHE :  Rama: Mbaruan 30 vjet pritje, drejt përfundimit rruga Shkodër - Velipojë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.