Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Fëmija u tremb nga tubimet, protestuesit i këndojnë këngën "Baby Shark"

Video/ Fëmija u tremb nga tubimet, protestuesit i këndojnë

Në Liban vazhdojnë protestat e zjarrta kundër taksave të reja. Ndërsa një makinë po kalonte mes turmës, fëmija 15-muajsh që ndodhej brenda u tremb.

Nëna e fëmijës u kërkoi atyre të mos mërtisin sepse vogëlushi ishte trembur. Në atë moment demonstruesit filluan të duartrokisnin dhe të këndonin këngën që të gjithë fëmijët adhurojnë " Baby Shark". Shikoni videon më poshtë./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

Fëmija 15-muajsh u tremb nga tubimi, protestuesit i këndojnë këngën "Shark Baby"

A post shared by Dritare.net (@dritare_net) on