Video/ Fëmija u tremb nga tubimet, protestuesit i këndojnë këngën “Baby Shark”

Në Liban vazhdojnë protestat e zjarrta kundër taksave të reja. Ndërsa një makinë po kalonte mes turmës, fëmija 15-muajsh që ndodhej brenda u tremb.

Nëna e fëmijës u kërkoi atyre të mos mërtisin sepse vogëlushi ishte trembur. Në atë moment demonstruesit filluan të duartrokisnin dhe të këndonin këngën që të gjithë fëmijët adhurojnë ” Baby Shark”. Shikoni videon më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Meta: Ata që duan të pyesin Venecian, janë hipokritë  

 

 

View this post on Instagram

 

Fëmija 15-muajsh u tremb nga tubimi, protestuesit i këndojnë këngën “Shark Baby”

A post shared by Dritare.net (@dritare_net) on

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.