Video/ Dritan Shakohoxha për herë të parë te Arena Kombëtare: Mrekulli!

Komentatori i futbollit, Dritan Shakohoxha ka shkuar për herë të parë te stadiumi “Arena Kombëtare”, në Tiranë.

Shakohoxha ishte bashkë me moderatorin e njohur, Ardit Gjebrea. Ai shprehet i impresionuar nga stadiumi i ri kombëtar. Shakohoxha thotë se me Arenën Kombëtare futbolli do të jetë tjetër, jo më ai i pari.

LEXO DHE :  65 milionë euro për Rindërtimin/Ministri italian: Ne do i kthejmë ëndrrat shqiptarëve

Sipas tij, është një mrekulli, që ta jetosh futbollin në këtë stadium./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.