Vetëm dy muaj bashkë, Gigi Hadid ndahet nga i dashuri

Modelja e njohur Gigi Hadid është ndatë nga i dashuri i saj Tyler Cameron. Ata ishin një çift shumë i lezetshëm, por mesa duket gjërat mes tyre nuk kanë funksionuar.

Edhe pse nuk e kishin konfirmuar kurrë lidhjen e tyre, ata ishin të dashur. Kjo u provua kur Gigi po ndihmonte Tyler të gjente një apartament në Nju Jork apo kur e mori me vete në funeralin e gjyshes së saj.

LEXO DHE :  Albin Kurti: Presidenti të dorëhiqet ose do shkarkohet

Lajmin e ndarjes e ka dhënë një burim pranë Tyler, i cili ka thënë: “Tyler është beqar. Ai dhe Gigi Hadid nuk janë më bashkë”. Lidhja e tyre zgjati vetëm dy muaj./E.B-dritare.net

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.