Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

 Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

 Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat
Si çdo herë, edhe këtë të diel, dritare.net ju ka sjellë në foto veshjet më të bukura të javës nga zonjat mbretërore.

Si gjithmonë të mrekullueshme, ato janë shfaqur këtë javë në publik tepër elegante dhe me stil.

Nga fustanet e gjatë, palltot shik e deri te kostumet elegante, shikoni në galerinë më poshtë kombinimet më të bukura nga zonjat mbretërore./E.B-dritare.net