Veshjet më të bukura nga Java e Modës në Nju Jork!

Në Javën e Modës në Nju Jork ka pasur momente të paharrueshme që nga Gigi Hadid duke ecur këmbë zbathur dhe përshëndetur me Marc Jacobs tek shfaqja hipnotike e Savage x Fenty e Rihannës në Brooklyn.

Për më tepër, ajo që e bërë akoma më të jashtëzakonshme këtë javë mode, ishin dhe veshjet që u debutuan, të cilat tashmë mund t’i keni dhe ju.

LEXO DHE :  Protesta në Astir/ Lleshaj: Drejtuesit e PD u fshehën pas fëmijëve dhe grave

Ne të dritare.net ju kemi sjellë me foto disa nga veshjet më të bukura, dhe mund t’i shikoni në galerinë më poshtë./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.