Veshja e Ramës/ Leart Vasili: Për t’u pasur zili

Aktori dhe analisti, Leart Vasili i ftuar në “News 24” ka komentuar veshjen e kryeministrit Edi Rama, gjatë votimit të tij.

Vasili tha se veshja e Ramës sot ishte për t’u pasur zili.

“Është një veshje për t’u pasur zili. Është kryeministri i vendit, por mos harroni, se në Paris, në masakrën terroriste, vendosi të shkonte me tre stilolapsa. Edhe që një kryeministër të dërgojë shtatë letra e kundërshtari të mos përgjigjet, nuk është parë askund”, u shpreh aktori./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Gjermani/ Po festonin karnavalet, makina futet mes turmës së njerëzve

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.