Të gjithë vipat janë të marrosur pas kësaj çante!

Femrat më të njohura në botë, duken se janë të marrosura pas kësaj çante.  Kaia Gerber, Selena Gomez dhe Naomi Campbell, janë fotografuar, me të njëjtin model çanteje. Në fakt, nuk është një çudi, pse të gjitha janë të fiksuara, pas saj.

LEXO DHE :  Foto/ Grabitësit i plagosën në shtëpinë e tyre, kush janë çifti i plagosur!

Krijuar nga Alexander McQueen, ajo mund të kombinohet lehtësisht, me çfarëdo lloj veshjeje. Tani është edhe në 3 ngjyra të tjera përveç të zezës.

Çmimi duhet thënë se është pak i hidhur, por për një vip, 2190 dollarë, nuk janë ndonjë gjë e madhe./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.