Taramelja për herë të parë në shkollë, ja urimi i veçantë i Veliajt!

Xhejson Bafti, që të gjithë e njohin si “taramelja”, sot për herë të parë është ulur në bankat e shkollës. Pasi të gjithë kontribuuan që vogëlushit dhe familjes së tij t’i blihej një shtëpi e re, ata janë shpërngulur nga fshati i Krrabës, në Tiranë. Kryebashkiaku Veliaj, e ke  uruar në mënyrë të veçantë Xhejsonin, duke vënë në dukje edhe një detaj që i bashkon ata.

“Suksese për klasën e parë Xhejson! 🤩

LEXO DHE :  Presidenti Meta thërret në takim Besnik Muçin

Pas shtëpisë së re, miku ynë i vogël Xhejson Bafti nisi mësimet dhe në shkollën më të rinovuar fare pranë, “Mihal Grameno”, për rastësi dhe lagjja ku jam rritur unë! 🎒👫 Na bëj krenar tani “talamele”, shkruan Veliaj./L.F-dritare

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj) on

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.