Stili i rrugës, ja disa nga veshjet më të bukura!

Java e Modës Haute Couture ën Prasi, na ka sjellë veshjet më të bukura të stilit të rrugës, këtë korrik.

Nëse deri tani nuk keni ditur se çfarë të vishnit përgjatë ditëve të nxehta, ne të dritare.net do ju sjellim një galeri me foto ku mund të gjeni stilet më të bukura. Mos i humbisni./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Beograd/ Parulla në paradën LGBT: Shqiptarët janë vëllezërit tanë!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.