Stilet më të bukura të rrugës, nga Java e Modës në Londër!

Në Londër po mbahet Java e Modës. Dizajnerët e famshëm kanë debutuar koleksionet e tyre të fundit, për këtë sezon.

Driare.net ju ka sjellë në galerinë më poshtë stilet më të bukura të rrugës. Mos i humbisni./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Presidenti non grata i Shqipërisë dhe parëndësia e tij

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.