Sot 18 vjet së bashku/ Moderatorja e ëmbël merr në intervistë bashkëshortin

Një ndër moderatoret më të ëmbla të ekranit shqiptar, Julka Gramo, sot e ka mbushur intagramin me disa video, teksa merr në pyetje bashkëshortin e saj, Andin.

Sot ata festojnë plot 18-vjet së bashku.

Të paktën kështu thotë Julka, se Andi ashtu si shumica e burrave punët me vitet, nuk i ka fort mirë.

“17 vjet bëjmë sot”, thotë Andi.

“18” ja kthen Julka, dhe të dy mes urimesh ja plasin të qeshurës.

 

Mëngjesi i çiftit sot ka nisur me pyetje-përgjigje, për 18-vjetët që kanë kaluar së bashku.

Gjithmonë shoqëruar me disa nota humori.

LEXO DHE :  Ngjela: Meta do destabilizimin e Shqipërisë, po kërkon ndihmë nga ruso-serbët

Sot ata të dy janë prindër të dy djemve. /L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.