Na ndiqni edhe në

Sport

Skënderbeu fiton ndeshjen ndaj Partizanit në Korҫë

Skënderbeu fiton ndeshjen ndaj Partizanit në Korҫë

Ka përfunduar ndeshja mes Partizanit dhe Skënderbeut e luajtur në Korҫë, e vlefshme për javën e 21 Superligën shqiptare.

Skënderbeu ka fituar me rezultatin 1-0 në favor të korҫarë dhe ata shkëputen me +12 pikë nga kundërshtarët, duke grumbulluar në total 49 pikë./ I.M-Dritare.net