Si lajmi i Meghan dhe Harryt mori vëmendjen e ditëlindjes së Kate!

Kate, Dukesha e Kembrixhit sot feston ditëlindjen e 38-të, por lajmi se Meghan Markle dhe Princ Harry po largohen nga familja mbretërore, mori të gjithë vëmendjen e mundshme, duke e lënë në hije këtë ditë të rëndësishme për të. Tani, për shkak të këtij lajmi, dukesha Kate duhet të presë për urimet, pasi të gjithë janë sy e veshë te çifti Meghan-Harry.

LEXO DHE :  Video/ Momenti kur vajza mëson për vrasjen e nënës në Durrës: Dua mamin tim!

Anëtarët e familjes mbretërore, për ditëlindjen e njëri-tjetrit, bëjnë postime në rrjete sociale, por këtë herë  mesazhet janë shtyrë për më vonë ndoshta, dhe fokusi kryesor dihet ku është.

Por , lajmi i mirë është që fundjavën që lamë pas, Kate e ka festuar ditëlindjen në Norfolk me miq dhe të afërm, ende pa lëshuar deklaratën ‘bombë’, Harry dhe Meghan./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.