Foto/ Si duken yjet e famshme pa pikë grimi në fytyrë!

Shumë të famshme kanë përqafuar trendin pa grim, duke treguar bukurinë e tyre natyrore.
Yjet si Christina Aguilera dhe Kesha janë bërë virale, ndërsa postojnë foto pa pikë makijazhi në fytyrë.

Edhe Zendaya, apo Kylie Jenner kanë ndarë selfie pa makijazh në Instagram.

LEXO DHE :  Pasi lajmëroi se do e padiste penalisht Dvoranin, Meta: Skandaloz presioni ndaj KED

Ashtu si shumë prej nesh, ka dhe shumë vipa që nuk lyhen kur dalin.

Me apo pa grim, shumë vipa adhurohen po njësoj nga fansat e tyre. Dritare.net ka sjellë për ju, yjet e famshme që kanë hedhur make-up-in dhe përqafuan trendin e natyrales./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.