Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Romeo e kërcënoi, Erjola shpërthen në lot: Kam kaluar 1 mijë të zeza në jetë!

Romeo e kërcënoi, Erjola shpërthen në lot: Kam kaluar 1

Erjola Doçi dhe Romeo Veshaj kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin, pasi në një moment aktori është shprehur: “Ju kap ju hedh, jeni plehra”.

Ndërkohë pas sherrit, Erjola ka shpërthyer në lot, ndërsa Juli është përpjekur ta qetësojë duke i thënë: “Po atë lojë do të bëjnë se s’kanë çfarë bëjnë more njeri. A e ke parë çfarë kanë bërë me njëri-tjetrin gjithë kohës”.

Pjesë nga biseda:

Erjola: Të thotë copa e Romeos ju kap ju hedh, jeni plehra dhe ju shtrydh si lecka. Kam kaluar 1 mijë të zeza në jetë, kockë e fortë vetë dhe të më thotë të shtypi si leckë, të më shajë nga koka te këmba më prekë.

Juli: Vazhdoni dhe merruni me garat e njëri-tjetrit. Çfarë je ti? Për këta qan ti? Këta që s’kanë lënë gjë pa thënë për njëri-tjetrin

Erjola: Ma shpifën more a dëshirojnë që të prekën, le të futen more me familje, me motër e vëlla. Të thotë copa e Romeos ju kap ju hedh jeni plehra dhe do ju shtrydh si lecka. Kam kaluar 1 mijë të zeza në jetë, kockë e fortë vetë dhe të më thotë të shtypi si leckë, të më shajë nga koka te këmba më prekë

Juli: Janë njerëz të pavlerë për ty, çfarë ke ti?

Erjola: Më preku. S’na lanë të hamë bukë as mua dhe as Rozën me fjalët e tyre. Si i thotë një robi 27 vjeç që të shtrydhi dhe të përdori tjetri për një copë loje

Juli: Po atë lojë do të bëjnë se s’kanë çfarë bëjnë more njeri. A e ke parë çfarë kanë bërë me njëri-tjetrin gjithë kohës? I thonë vëllezër njëri-tjetrit sot këto fytyra janë ato.

Erjola: I kanë përmendur edhe gruan Gracianos brenda./M.K-dritare.net