Sherr në Shkozet, goditen punonjësit e policisë

Disa persona janë përfshirë në një sherr fizik në Shkozet. Policia ka ndërhyrë për të neutalizuar situatën dhe për pasojë dy efektivë janë goditur.

Shërbimet e Policisë pas ardhjes në ndihmë edhe të shërbimeve të tjera të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës kanë bërë të mundur neutralizimin dhe prangosjen e tyre.

LEXO DHE :  8 rreziqe nga ilaçet për dobësim, që nuk duhet t'i injoroni!

Policia ka arrestuar në flagrancë i shtetasve: M. H., 44 vjeç dhe F. H., 35 vjeç, për veprën penale “Kundërshtimi me dhunë i punonjësve të policisë të rendit publik, kryer në bashkëpunim”. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.