Rudina Magjistari më elegante se kurrë, me fustan të zi

Rudina Magjistari është një nga moderatoret që gjithmonë na surprizon me veshjet e saj, në emisionin e pasdites “Rudina”.

Stili i saj është unik dhe mund të themi se çdo ngjyrë i shkon.

Këtë mbrëmje ajo kishte zgjedhur një fustan të zi, treçereksh dhe me mëngë të gjata.

LEXO DHE :  Ky është Bobi, 111-vjeç, njeriu më i vjetër në botë!

Veshjen elegante e kishte kombinuar me këpucë stileto po të zeza dhe dukej e mrekullueshme./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.