Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Rudina Magjistari, magjepsëse me kombinimin e pasdites së sotme!

Rudina Magjistari, magjepsëse me kombinimin e pasdites së sotme!

Moderatorja Rudina Magjistari, për aq vite sa e kemi parë në ekran, asnjëherë nuk na ka zhgënjyer me veshjet që ajo zgjedh pasditeve në emisionin e saj. Këtë të shtunë, Rudina kishte zgjedhur të vishte pantallona ngjyrë blu dhe jeshile, të kombinuara në mënyrë mjaft elegante me një këmishë po në të njëjtën ngjyrë. Flokët i kishte të mbledhur, ndërsa kishte veshur dhe një palë këpucë stileto ngjyrë neutrale./E.B-dritare.net