Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Rrëfehet konsulentja financiare që ka shkuar me 100 burra

Rrëfehet konsulentja financiare  që ka shkuar me 100 burra

Gweneth Lee, është 47-vjeç dhe ka shkuar me plotë 100 burra.

Konsulentja financiare në Londër, pretendon se meshkujt kalojnë shumë kohë pa kryer marrëdhënie seksuale me gratë me të cilat janë martuar.

E ftuar në ITV, ajo është shprehur shumë krenare për atë që ajo ka kaluar, pasi sipas saj burrat që ajo ka shkuar me ta më pas kanë krijuar marrëdhënie më të qartë me gratë e tyre.

“Më shumë se një mashkull më ka thënë se: Lidhja me ty ka bërë që të kem një jetë më të qetë me gruan”, ka deklaruar Gëeneth Lee duke mos u penduar që ka shkuar me burra të martuar./ I.M-Dritare.net