Ronela Hajati flet për sherrin me Samanta Karavellën

Dikur ishin mike të mira, por sot këngëtaret Ronela Hajati dhe Samanta Karavella as nuk përshëndeten me njëra-tjetrën.

Arsyen për këtë askush më mirë se ato nuk e di, megjithatë ka qenë Ronela, ajo e cila së fundmi ka rrëfyer diçka rreth kësaj miqësie të prishur.

E ftuar në “Shiko kush luan”, Ronela u pyet për prishjen e shoqërisë me Samantën, por nuk e ka treguar pse.

Ronela thotë se nuk ka folur kurrë për këtë gjë pasi i duket temë idiote.

LEXO DHE :  Kalohen pritshmëritë, ja shuma e plotë për Shqipërinë nga konferenca e donatorëve!

“Nuk është se kam pasur asnjë konflikt me të përmendurën, por ideja është që unë personalisht nuk kam folur kurrë për këtë temë se më duket një gjë idiote.”,- tha Ronela.

Këngëtarja u pyet përsëri nga aktori Rezart Veleshnja, dhe u shpreh:

 “Nuk jemi sharë nga nëna. Ajo iku dhe më la. Samanta është goc e mirë, ishalla ka një fat të mirë. Çfarëdo që ka ndodhur, unë e kam harruar./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.