Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Robert Berisha flet i revoltuar: Unë nuk jam i Norës!

Robert Berisha flet i revoltuar: Unë nuk jam i Norës!

Këngëtari i njohur Robert Berisha, i ftuar mbrëmjen e djeshme në Soiree, ka folur për jetën dhe karrierën. Gjithashtu nuk ka mbetur pa u përmendur dhe ish-bashkëshortja e tij Nora Istrefi.

Roberti tha se shumë njerëz i drejtohet me “Roberti i Norës” dhe se kjo gjë nuk i pëlqen aspak. Ai shpreh se nuk është i Norës, por i Tomorr Berishës, babait të tij.

Unë jam pianist i diplomuar në Akademi të Muzikës. Djali i Tomorr Berishës, kompozitor. Axha im është Bajram Berisha, producent i dirigjimit në Berlin të Gjermanisë. Që ta dinë të gjithë ata se thonë Roberti i Norës, jo. Roberti është i Tomorr Berishës”, është Roberti./E.B-dritare.net