Rama-studentëve ekselentë: Aplikoni për 219 vende të lira pune!

Kryeministri Edi Rama, përmes një videoje në Facebook, u ka bërë thirrje studentëve ekselentë, të aplikojnë për punë në punetembare.al.

Kryeministri Rama lajmëron për 219 vende vakante, në administratën shtetërore.

“MIRËMËNGJES 😃, dhe me thirrjen e dytë të aplikimeve në punetembare.al për 219 vende vakante në dispozicion të studentëve ekselentë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me thirrjen e dytë të aplikimeve në punetembare.al për 219 vende vakante në dispozicion të studentëve ekselentë, ju uroj një ditë të mbarë 😊#meStudentët #derinëfund

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 16. Oktober 2019

LEXO DHE :  Pse nuk je më pjesë e emisionit Shqiptarët për Shqiptarët? Ola Bruko ka një përgjigje për të gjithë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.