Prokurori Arjan Ndoj: Nuk kam konflikte me Redjan Rrajën!

 

Prokurori i Prokurorisë së Durrësit, Arjan Ndoj, dhe Aleksandër Laho, që i shpëtuan atentatit me datën 1 nëntor në Shkozet të Durrësit, kanë mohuar të kenë konflikte me Redjan Rrajën, personi i vetëm i arrestuar për këtë ngjarje.

“Panorama” njofton se dy të plagosurit, para prokurorëve të Krimeve të Rënda, kanë mohuar konfliktin me Rrajën.

LEXO DHE :  Fundjava e Arbanës dhe Eduardit, fiks si në përralla!

Të dy, janë marrë në pyetje disa herë nga prokurorët e çështjes, por të dy i kanë qëndruar deklaratave fillestare se nuk kanë konflikte me asnjë./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.