Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Prokurori Arjan Ndoj: Nuk kam konflikte me Redjan Rrajën!

Prokurori Arjan Ndoj: Nuk kam konflikte me Redjan Rrajën!

Prokurori i Prokurorisë së Durrësit, Arjan Ndoj, dhe Aleksandër Laho, që i shpëtuan atentatit me datën 1 nëntor në Shkozet të Durrësit, kanë mohuar të kenë konflikte me Redjan Rrajën, personi i vetëm i arrestuar për këtë ngjarje.

"Panorama" njofton se dy të plagosurit, para prokurorëve të Krimeve të Rënda, kanë mohuar konfliktin me Rrajën.

Të dy, janë marrë në pyetje disa herë nga prokurorët e çështjes, por të dy i kanë qëndruar deklaratave fillestare se nuk kanë konflikte me asnjë./ I.M-Dritare.net