Prezanton Këngën Magjike me Arditin, ja komenti që i bëjnë ish-bashkëshortit të Adrolës!

Modelja e njohur Adrola Dushi po prezanton këtë vit ‘Këngën Magjike’ krah moderatorit Ardit Gjebrea. Ajo është komentuar shumë si nga publiku ashtu dhe nga rrethi shoqëror. Si komplimentet ashtu dhe kritikat nuk kanë munguar, Gjithsesi të gjithë e dinë që Adrola nuk është prezantuese, dhe guximi i saj për të prezantuar një ndër festivalet më të rëndësishëm të këngës duhet vlerësuar.

Një ndër komentet më epike që i është bërë prezantimit të saj, i është nisur ish bashkëshortit të saj. Adrola ka publikuar në profilin e saj të Instagramit se c’i ka shkruar dikush Adisit.

LEXO DHE :  Bleona Qereti, një yll në çmimet Grammy!

”Ça paske heq ti mor i shkretë. Muhabet me veten ke pas bo 3 vjet?”, i kanë shkruar Adisit. Modelja e ka pritur me humor këtë koment dhe po me humor është përgjigjur. “Komenti më funny nga të gjithë ata që kam parë është ky që i ka shkuar babait të Troit. Edhe po të kisha bërë kurs, ska kurs që më merr përsipër”, shkruan Adrola. /I.M-Xing

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.