Premiera e filmit në Stamboll, ja kush u vesh më bukur

Aktori I njohur si Kemal nga seriali “Dashuri e Pafund” po përgatitet të nxjerrë filmin e tij në kinema. Mbrëmjen e kaluar është mbajtur premiera e filmit dhe të gjithë të ftuarit dhe në vecanti femrat e ftuara janë munduar që me veshjen e tyre të bien në sy. Gara për veshjen më të mirë ishte e madhe dhe ishte e pamundur të zgjidhje më të mirën. Dritare.net ju sjell disa nga veshjet më të mira të veshura nga aktoret./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Basha: 9 kushtet e Bundestagut, udhërrëfyese për dalje nga krizaPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.