Përplaset nga autobusi, në gjendje të rëndë 11-vjeçarja, nga Gramshi

Një 11-vjeçare, me iniciale R.D është plagosur rëndë, pasi u përplas nga një autobus në Gramsh.  11-vjeçarja u dërgua menjëherë në Spitalin e Gramshit, në gjendje të rëndë shëndetësore. Ndërkohë drejtuesi i mjetit, shtetasi, G.Z është shoqëruar në Komisariatin e Gramshit. Policia ka nisur menjëherë hetimet,  për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Pompeo kërkon heqjen e tarifës ndaj mallrave serbe

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.