Pas dy orësh bisedime, përfundon takimi mes Kurtit dhe Mustafës

Pasditen e sotme, kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka zhvilluar sërish një takim me kreun e LDK-së, Isa Mustafa. Takimi ka zgjatur rreth dy orë, por deri më tani nuk ka asnjë informacion, nëse është arritur një marrëveshje mes palëve për koalicionin qeverisës./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Plagosen dy persona në Vlorë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.