Pas 3 muajsh lidhje, fejohet çifti i famshëm!

Përveç dhuratave mahnitëse në datëlindjen e saj të 36-të, aktorja Pryanka Chopra ka marrë edhe një propozim  për martesë nga, këngëtari, Nick Jonas.

Një surprizë e bukur kjo apo jo?

Me një unazë ‘Tiffany”  në dorë, Nick u ul në gjunjë dhe propozoi Priyahnka-n. Kjo është edhe ëndrra që ka çdo femër, dhe për aktoren u bë realitet.

LEXO DHE :  Rozana Radi këshillë për femrat: Ka dhimbje më të mëdha se ato të lindjes. Ja për çfarë e ka fjalën!

Pas takimit, në Met Gala, çifti u lidh  vetëm 3 muaj më parë. Dhe pas tre muajsh ata u fejuan./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.