Parashikimi i motit për sot!

Gjatë ditës së sotme vendi do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave  të lehta. Sipas MetoAlb, temperaturat do të luhaten në vlerat 6 gradë celsius deri në 24 gradë celsius. Ndërsa dita e nesërme parashikohet të sjellë shira të lehtë kryesisht në zonat veriore./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Virusi i rrezikshëm/ Autoritetet kineze paralajmërojnë njerëzit: Mos udhëtoni në Wuhan!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.