Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Oriola Marashi do t’ju lërë pa gjumë sonte por i kthehet keq fansit: F**k Off, a don me ta plas me...!

Oriola Marashi do t’ju lërë pa gjumë sonte por i kthehet

Kishte disa javë që nuk kishte postuar foto provokuese, por me këtë të rradhës është justifikuar për mungesën le të themi. Oriola ka ngacmuar imagjinatën e meshkujve me një foto të postuar në Instagram, ku është shfaqur me një veshje të artë si “EL DORADO”, me njërin gjoks jashtë si “ROZAFA” dhe pikërisht këto dy terma ka përdorur si diçiturë.

Nuk mund të mungonte komenti i Noizy-t i cili El Dorados dhe Rozafës i ka shtuar edhe “ose Xhoi i vogël”. Nuk e dimë kush është Xhoi, por Oriola është shkrirë së qeshuri.

Mirëpo ka edhe nga ato fansa që e acarojnë keq fare Oriolën dhe një prej tyre e ka akuzuar për “photoshop” dhe modelja seksi ia kthen menjëherë: Fuck of u jealous, do me ta plas me video ballit”./d.m-dritare.net