Na ndiqni edhe në

Arkiv

Nxënësi i rrëmben një puthje Meghan Markle

Nxënësi i rrëmben një puthje Meghan Markle
Për një grua si Meghan Markle që planifikon deri në detaje daljen e saj në publik, duhet të ketë qenë befasuese kur 16-vjeçari Aker Okoye nuk u përmbajt dhe e puthi në faqe.

Meghan mori pjesë dje në një aktivitet të mbajtur në një shkollë, në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Gruas.

Ky ishte angazhimi i vetëm solo dhe i fundit i Meghan si një anëtare e familjes mbretërore dhe për ata të pranishëm, sidomos për Akerin, do të mbahet mend përherë. Aker theu protokollin mbretëror, teksa i rrëmbeu një puthje Meghanit.

Por si gjithmonë,  Dukesha e Sussex di të dalë kollaj nga një situatë e sikletshme, dhe një qortim duke tundur gishtin, ishte i mjaftueshëm për nxënësin.

Vizita e Meghan ishte surprizë, pasi nxënësve u tha që do të vinte një VIP në shkollë. Ata aluduan se mund të ishte Boris Johnson, Beyoncé apo edhe Jackie Chan. Por jo ishte bukura Meghan./K.C/dritare.net