Nora Istrefi dhe Robert Berisha publikojnë duetin e tyre të parë

Është kënga më e re e publikuar në Youtube dhe një nga më të bukurat që kemi dëgjuar për këtë verë. Bëhet fjalë për bashkëpunimin më të fundit të çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi. “S’ka inatë”, është titulli i këngës me ritme verore të publikuar së fundmi nga çifti simpatik. Që në momentet e para të publikimit , feedbacku ka qenë pozitiv nga fansat, të cilët ranë në dashuri me ritmet e këngës.  Pjesë e videoklipit janë vetë Nora dhe Roberti, të cilët janë edhe prindër të një vajze./dritare.net

LEXO DHE :  Mesazhi i Robert Berishës për gratë: Sa më shumë gabime bëni, rritet numri i dashnoreve

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.