Një këshillë për të gjithë prindërit, nga Tuna!

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdiu, që prej 2017 është bërë nënë. Ndërsa djali i saj, Tian, çdo ditë po rritet, ajo si çdo nënë e re ka mësuar shumë sesi të kujdesesh dhe të edukosh fëmijët.

Përmes një postimi në Instastory, Tuna u ka dhënë një këshillë të gjithë prindërve

LEXO DHE :  Zëdhënësi i Metës: Mjaft më “Rule of Embassy”. Koha për “Rule of Law”

“Mësoni fëmijët të jenë të mirë më kafshët, ata do rriten  për të qenë të sjellshëm me njerëz”, shkruhet në postimin ku shfaqet Tian duke lozur me një qen./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.