Nga etiketa në fustan te këpucët e grisura, shikoni incidentet e mbretërorëve me veshjet!

Në këtë botë asnjë nuk është perfekt, madje as mbretërorët, të cilat janë të rrethuar nga një staf i gjerë shërbimi. Shpesh ka ndodhur që në daljet e tyre publike, të kenë pasur probleme me veshjet, ose të kenë hasur incidente.

Disa prej tyre jua tregon dritare.net më poshtë!

1. Kate Middleton i ngec këpuca në kulluesen e ujit (2013)

2. Në tetor të 2018, Meghan Markle u shfaq mahnitëse me fustan të kuq, por harroi të hiqte etiketën.

3. Në mars të 2019, Kate Middleton ka veshur këmishën mbrapsht. Shikoni kopsat te krahu dhe do e kuptoni!

LEXO DHE :  Rama nxjerr videon: Ja si është transformuar konvikti i vajzave të Universitetit të Vlorës!

4. Në prill të 2018, Meghan Markle, në Invictus Game kishte këpucët gjithë baltë.

5. Në gusht të 2019, Princ Harry kishte veshur një palë këpucët të dëmtuara.

6. Meghan Markle harron të heqë qesen plastike, të çantës së re.

7. Edhe Princi William është shfaqur në këpucë të grisura, kur ka qenë i ftuar në world Economic Forum./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.