Në shtëpinë Haradinaj, pinë verë të shtrenjtë pas humbjes

Një nga kandidatët për kryeministër në zgjedhjet e parakohëshme të Kosovës, ishte dhe kryeministri i dorëhequr, Ramsh Haradinaj.

Ai nuk fitoi dhe e pranoi publikisht humbjen.

Mesa duket, humbjen e këtyre zgjedhjeve, familja e Haradinajt e kalon duke pirë verë të shtrenjtë.

Ka qenë bashkëshortja e Haradinajt, Anita, ajo që ka postuar foton e një shisheje vere të shtrenjë në Instagram.

LEXO DHE :  Foto/ Nuk është ari dhe diamanti, njihuni me gjërat më të shtrenjta në botë!

“N’me t’mirin vend. Në shpi”, shkruan bashkëshortja e Haradinajt në postim.

Vera “Sassicia”, është një pije çmimi i së cilës varijon nga 93 000 lekë  deri në 247 000 lekë./ E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.