Atentati në Shkozet/ Policia gjen një makinë të braktisur, ja ç’kishte brenda!

Pas atentatit në mbikalimin e Shkozetit ku u plagosën 3 persona mes tyre edhe prokurori Arjan Ndoja, policia ka gjetur një makinë të braktisur. Dyshohet se ky mjet është i autorëve, pasi brenda u gjetën dy armë tip kallashnikovë.  Mjeti i gjetur është me targa të vjedhura./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Prezanton Këngën Magjike me Arditin, ja komenti që i bëjnë ish-bashkëshortit të Adrolës!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.